Kim Kardashian ”tërbon” instagramin me fotot seksi/ Aulona i bën komentin më epik : Turp a ke je dhe…(FOTO) – AlpeGossip
Kim Kardashian ”tërbon” instagramin me fotot seksi/ Aulona i bën komentin më epik : Turp a ke je dhe…(FOTO)

Kim Kardashian ”tërbon” instagramin me fotot seksi/ Aulona i bën komentin më epik : Turp a ke je dhe…(FOTO)

Strategjia e marketingut e Kim Kardashian është perfekte. Vetëm ajo di të promovojë në perfeksion produktet e firmës së saj. Së fundmi, Kim ka lançuar linjën e saj të re kozmetike dhe ka publikuar një foto mjaft provokuese, ku shihet e shtrirë mbi ca petale trëndafili rozë, ndërkohë që ka veshur një palë bikini mjaft të vogla.

Në mes të mijëra komenteve, dallohet edhe ai i moderatores shqiptare, Aulona Mustës, e cila ka kritikuar Kim për këto foto. “Turp a ke? Je dhe nënë me tre fëmijë ti! Ke dhe burrë ti! I bëre rezil të shkretët!”, i komenton Aulona me ironi, duke iu adresuar edhe njerëzve që shpeshherë e kritikojnë moderatoren kur publikon foto me bikini në Instagram.