“SEKSI DHE PROVOKUESE”/ Aurela Hoxha publikon foton “përvëluese” në instagram – AlpeGossip
“SEKSI DHE PROVOKUESE”/ Aurela Hoxha publikon foton “përvëluese” në instagram

“SEKSI DHE PROVOKUESE”/ Aurela Hoxha publikon foton “përvëluese” në instagram

Modelja e njohur Aurela Hoxha u shfaq ditën e sotme teksa kalonte momente relaksuese në plazh.
Aurela Hoxha ka ndarë me fansat e saj disa foto ku shfaqet e veshur me bikini leopardi.

Ajo duket mjaft sensuale dhe ka marë plotësisht ngjyrë çokollate. Duke pozuar në mënyrë provokuese Aurela na la pa fjalë