Sokol Balla gjen në rrugë djalin që e imiton dhe ai i rrëmben zemrën: Njerëz të vërtetë… (VIDEO) – AlpeGossip
Sokol Balla gjen në rrugë djalin që e imiton dhe ai i rrëmben zemrën: Njerëz të vërtetë… (VIDEO)

Sokol Balla gjen në rrugë djalin që e imiton dhe ai i rrëmben zemrën: Njerëz të vërtetë… (VIDEO)

Një vogëlush që shet rrugëve të Tiranës ka arritur të rrëmbejë vëmendjen e gazetarit Sokol Balla.

Vetë gazetari ka publikuar një video, ndërsa mund të shihni se vogëlushi e imiton në mënyrë përfekte.

Djaloshi i zgjuar ka befasur gazetarin, pasi arrin të artikulojë me përpikmëri disa nga fjalitë që Balla ka përdorur në emisionet e tij.

#realstory, real people ❤️

A post shared by Sokol Balla (@sokolballaofficial) on

Ja biseda mes tyre:

‘‘Kjo është kjo lëvizje. Është teatër apo real story’’
Pse u acaruan grekët, e pyet Balla
Vogëlushi: Grekët acarohet sepse duan të vënë në tryeze tre çështje