”SEKSI ËSHTË I LIRË DHE DASHURIA…”/ Pas Adrola Dushit, një tjetër personazh ka të njejtin mesazh për shoqërinë (FOTO) – AlpeGossip
”SEKSI ËSHTË I LIRË DHE DASHURIA…”/ Pas Adrola Dushit, një tjetër personazh ka të njejtin mesazh për shoqërinë (FOTO)

”SEKSI ËSHTË I LIRË DHE DASHURIA…”/ Pas Adrola Dushit, një tjetër personazh ka të njejtin mesazh për shoqërinë (FOTO)

Disa ditë më parë Adrola Dushi bëri një postim ky shkruante në lidhje me si ka ndryshuar bota tani në shekullin e XXI. Ky postim mori shumë komente pozitive dhe mbështetëse por sigurisht nuk munguan as ato mendime të cilat i ktheheshin Adrolës për faktin se ai shkrim dukej hipokrizi nga ana e saj pasi dhe ajo bën të njejtat gjëra.

Pas saj, duket se këtë shkrim ka vendosur dhe dikush tjetër ta përcjellë për publikun me anë të Instagramit. Ai është Kelvi Kadilli. Moderatori ka zgjedhur të publikojë një foto ku është shfaqur me një qen dhe në përshkrim ka zgjedhur të vendosë pikërisht të njejtiin shkrim si Adrola Dushi. Në fundt, ai ka etiketuar modelen dhe i ka kërkuar të falur por nuk mund ti rezistonte dot tundimit për ta shpërndarë dhe ai. /AlpeGossip.al