Linda Rei fut ‘Noizyn’ mes gjoksit dhe i çmend të gjithë me këtë video – AlpeGossip
Linda Rei fut ‘Noizyn’ mes gjoksit dhe i çmend të gjithë me këtë video

Linda Rei fut ‘Noizyn’ mes gjoksit dhe i çmend të gjithë me këtë video

Linda Rei së fundmi po bën namin me videot provokuese që poston në rrjete sociale duke tërhequr një vëmendje shumë të madhe, por veprimi i saj i fundit i ka habitur të gjithë.

Dihet tashmë që Linda e ka fiksim Noizyn sa e përmend shpesh në postimet e saj, por sot ka dashur edhe ta provokojë atë duke futur në mes të gjoksit një letër me emrin e tij.