TUTAT MË “IN” KËTË SEZON/ Ja si mund ti kombinoni (FOTO) – AlpeGossip
TUTAT MË “IN” KËTË SEZON/ Ja si mund ti kombinoni (FOTO)

TUTAT MË “IN” KËTË SEZON/ Ja si mund ti kombinoni (FOTO)

Duhet të falenderojmë ata që i kanë shpikur sepse tutat janë veshjet më komode që ekzistojnë. Dhe ndryshe nga sa deri më tani i vishnim vetëm me atlete, në ditët e sotme moda ka ndryshuar dhe tutat kombinohen me taka apo me veshje më serioze lart.

Një mënyrë e thjeshtë për të qenë në modë dhe për t’u shkuar pas tendencave të reja janë kombinimet e mëposhtme, me të cilat do të dukeni me stil prej blogereje të vërtetë.