Parkon “bishën” luksoze në mes të rrugës, kush është “koka e shtetit” që “i fut tmerrin” policisë? – AlpeGossip
Parkon “bishën” luksoze në mes të rrugës, kush është “koka e shtetit” që “i fut tmerrin” policisë?

Parkon “bishën” luksoze në mes të rrugës, kush është “koka e shtetit” që “i fut tmerrin” policisë?

Të parkosh automjetin luksoz ditët e sotme në vendet e gabuara, mund të që ndodhë edhe që ët shpëtosh nga gjoba.
Një rast i ngjashëm ka ndodhur në pedonalen e qytetit të Shkodrës.

Pronari i panjohur i një “Range Roveri” ka parkuar “përbindëshin e tij” në mes të pedonales pa e vrarë mendjen aspak nga policia.

Fotoja është publikuar nga faqja e njohur në Instagram për reklamimin e automjeteve të shtrenjta që kanë pronarë shqiptarë, “Rich Kids Tirana”.

Sipas komentuesve, personi që ka në posedim mjetin është “koka e shtetit” dhe nuk i trembet autoriteteve.