“E di që të ka marrë malli për mua”/ Kë po ngacmon Beatrix me këto fjalë… (FOT) – AlpeGossip
“E di që të ka marrë malli për mua”/ Kë po ngacmon Beatrix me këto fjalë… (FOT)

“E di që të ka marrë malli për mua”/ Kë po ngacmon Beatrix me këto fjalë… (FOT)

 

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet më seksi se asnjëherë më parë.
Në këtë foto të publikuar prej saj Beatrix shfaqet në një dhomë hoteli e shtrirë në shtrat dhe krahas kësaj foto ka shkruar: “E di që të ka marrë malli për mua.”

Gjatë kësaj periudhe ajo është lakuar në rrjete sociale për një lidhje të re, pas ndarjes nga i dashuri, por vetë Beatrix i ka mohuar këto zëra.