JEP LAJMIN E ËMBËL/ Reperi i njohur shqiptar: Baba për herë të dytë (FOTO) – AlpeGossip
JEP LAJMIN E ËMBËL/ Reperi i njohur shqiptar: Baba për herë të dytë (FOTO)

JEP LAJMIN E ËMBËL/ Reperi i njohur shqiptar: Baba për herë të dytë (FOTO)

Reperi i njohur, Vig Poppa ka ndarë me fansat lajmin e ëmbël se do të bëhet baba për herë të dytë. Vig Poppa ka postuar në Instagram dy foto të bashkëshortes me barkun e rrumbullakosur dhe shkruan se shumë shpejt do të vijë në jetë fëmija i dytë.

“Së shpejti…do të jem Papi 2.0″, shkruan reperi teksa ka marrë urime të shumta nga kolegët dhe ndjekësit.

Vig Poppa nuk e ka zbuluar akoma gjininë e fëmijës teksa kujtojmë që ai është baba i një djali 5 vjeç.