ME PAMJE FANTASTIKE DHE BIKINI/ Ja vendi i mrekullueshëm ku po i kalon pushimet Xhemi Shehu – AlpeGossip
ME PAMJE FANTASTIKE DHE BIKINI/ Ja vendi i mrekullueshëm ku po i kalon pushimet Xhemi Shehu

ME PAMJE FANTASTIKE DHE BIKINI/ Ja vendi i mrekullueshëm ku po i kalon pushimet Xhemi Shehu

Moderatorja shumë e dashur për publikun Xhemi Shehu ka qenë aktive këtë verë me fotot nga pushimet duke postuar herë poza me rroba banjo, herë pranë detit e herë në pishina.

Së fundmi Xhemi ishte me Arbanën në Hollandë, pushime të cilat zgjatën pak ditë sepse tani moderatorja i është rikthyer sërish pushimeve me familjen.

Xhemi ndodhet në Sarandë nga ku mahnitur me fotot e postuara. Në njërën prej postimeve, Arbana i shkruan Xhemit se i mungon ndërsa ajo i përgjigjet: “Ja se erdhi e hëna”, duke bërë të ditur se do rikthehet për të filluar punën.