“MË E MIRË ËMA SE E BIJA”/ Nëna e Afërdita Dreshajt e nxjerr gjoksin sheshit dhe i çmend të gjithë (FOTO) – AlpeGossip
“MË E MIRË ËMA SE E BIJA”/ Nëna e Afërdita Dreshajt e nxjerr gjoksin sheshit dhe i çmend të gjithë (FOTO)

“MË E MIRË ËMA SE E BIJA”/ Nëna e Afërdita Dreshajt e nxjerr gjoksin sheshit dhe i çmend të gjithë (FOTO)

Më e mirë e ëma se e bija. Kjo është një shprehje e famshme e shumë e përdorur kur dikush dëshiron ta lavdërojë ndonjë nënë të ndonjë vajze
Në të vërtet, Afërdita e Jehona Dreshaj janë tejet të pashme, joshëse e të pa rezistueshme, por kaq “hot” e kanë edhe të ëmën.

Nëna e Afërditës dhe Jehonës, në daljen e fundit me të bijat, ka vendosur ta vë në pah gjoksin e saj të beshëm, shkruan “Kosovarja”.

Nuk kanë munguar komentet e fansave të vajzave të saj, që tani ja ë bërë edhe adhurues të mamasë së tyre.