“PASI SHERRI LIVE”/ Iva Tiço: Kam “shejtanin” në bark, Eni Vasili: Ma kalo dhe… (VIDEO) – AlpeGossip
“PASI SHERRI LIVE”/ Iva Tiço: Kam “shejtanin” në bark, Eni Vasili: Ma kalo dhe… (VIDEO)

“PASI SHERRI LIVE”/ Iva Tiço: Kam “shejtanin” në bark, Eni Vasili: Ma kalo dhe… (VIDEO)

Gazetarja Iva Tiço është shprehur në rubrikën “Për drekë me mua” se ajo ha makarona gati çdo ditë dhe rrallëherë gatuan ndonjë supë. Ndërsa “shejtani” në bark, nuk e lë të shëndoshet.

Iva Tiço: “Unë supë një herë në 2-3 vjet bëj. Ha makarona gati çdo ditë”.

Eni Vasili: Pse nuk shëndoshesh ti?

Iva Tiço (me humor) : Kam shejtanin në bark.

Eni Vasili: Ma kalo dhe mua.