Ju ka munguar Gugu? Rikthehet fuqishëm këngëtarja dhe sigurohet që të jetë NUDO (FOTO) – AlpeGossip
Ju ka munguar Gugu? Rikthehet fuqishëm këngëtarja dhe sigurohet që të jetë NUDO (FOTO)

Ju ka munguar Gugu? Rikthehet fuqishëm këngëtarja dhe sigurohet që të jetë NUDO (FOTO)

Bëri shumë bujë duke u komentuar pasi deklaroi se ishte biseksuale.

Pasi kishte vendosur ta mbante jetën e saj private larg nga syri i publikut, këngëtarja Gugu publikoi vetëm para dy ditësh këngën e saj më të re “S’je i jemi” duke u rikthyer kështu pas gati një viti.

Por jo vetëm në muzikë, Gugu është rikthyer fuqishëm edhe në Instagram duke postuar një video shumë provokuese mesa duket me synimin për ti bërë përsëri fansat për vete.

Gugu ka filmuar veten para pasqyrës vetëm me të brendshme dhe duke realizuar poza vërtet hot.

“Një video për instagramin e ri” shkruan ajo në postim.

Mesa duket Gugu e ka nisur vërtet mbarë rikthimin, shpresojmë që të vazhdoj kështu.