ME LIMUZINË NË MES TË JONXHËS/ Bes Kallaku publikon videon nga fshati – AlpeGossip
ME LIMUZINË NË MES TË JONXHËS/ Bes Kallaku publikon videon nga fshati

ME LIMUZINË NË MES TË JONXHËS/ Bes Kallaku publikon videon nga fshati

Aktori i njohur Bes Kallaku është shumë aktiv në rrjetet sociale ku shpeshherë poston foto dhe video gazmore.

Së fundmi Besi ka postuar videon e një limuzine që shkon për të marrë nusen në fshat.

Limuzina kthehet në mes të arës së jonxhës, ndërsa në sfond dëgjohet muzika popullore.

“Kur fut limuzinen me kosit jonxhen”, ka shkruar Besi krahas fotos, duke shkaktuar reagime të shumta te ndjekësit.

Kur fut limuzinen me kosit jonxhen…

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on