“BETIMI I SHTETËSISË”/ Këngëtarja shqiptare merr nënshtetësinë amerikane (FOTO) – AlpeGossip
“BETIMI I SHTETËSISË”/ Këngëtarja shqiptare merr nënshtetësinë amerikane (FOTO)

“BETIMI I SHTETËSISË”/ Këngëtarja shqiptare merr nënshtetësinë amerikane (FOTO)

Këngëtarja tregoi edhe ceremoninë finale të ‘betimit të shtetësisë’, një betim i bërë nga emigrantët që zyrtarizon shtetësinë e atij vendi.

Kujtojmë që Linda jeton prej vitesh në Amerikë dhe është e martuar me reperin Davon Edwards me të cilin ka një vajzë.