“O MARK FRROKU TË HËNKSHA BUZËN”/ Rudina vendos në siklet partnerin gjatë darkës në Turqi (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
“O MARK FRROKU TË HËNKSHA BUZËN”/ Rudina vendos në siklet partnerin gjatë darkës në Turqi (FOTO+VIDEO)

“O MARK FRROKU TË HËNKSHA BUZËN”/ Rudina vendos në siklet partnerin gjatë darkës në Turqi (FOTO+VIDEO)

Moderatorja dhe aktorja e njohur, Rudina Dembacaj ka publikuar në kanalin e saj të Youtubit videon e udhëtimit për në Kapadokia, aty ku mori dhe propozimin për martesë nga Mark Frroku. Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj këtë eksperiencë, duke filluar që nga aeroporti.

Rudina ka treguar se partneri i ka kërkuar të mos bëjë video të udhëtimit, mirëpo ajo nuk e ka dëgjuar. Në një pjesë të videos, dyshja shihen duke ngrënë darkë. “O Mark Frroku ta hënksha buzën”, dëgjohet t’i thotë moderatorja.

I vënë në siklet, Marku i përgjigjet: “A duhet t’i postojmë këto?”. Për më shumë detaje nga udhëtimi i tyre, ndiqni videon e mëposhtme: