Pak ditë pasi erdhi në Shqipëri, Anxhelina Hadërgjonajt i ndodh diçka e keqe – AlpeGossip
Pak ditë pasi erdhi në Shqipëri, Anxhelina Hadërgjonajt i ndodh diçka e keqe

Pak ditë pasi erdhi në Shqipëri, Anxhelina Hadërgjonajt i ndodh diçka e keqe

Këngëtarja shqiptare e cila jeton prej vitesh në Amerikë, Anxhelina Hadërgjonaj është kthyer së fundmi në Shqipëri dhe po shijon këto ditë pushimesh me familjen ose shoqërinë duke tërhequr shumë vëmendjen me fotot që poston në rrjete sociale.

Mirëpo sot Anxhelina ka dhënë lajmin e keq se prej 2 ditësh i ka humbur telefoni dhe njofton miqtë e saj në Amerikë që nuk mund ta kontaktojnë deri sa të kthehet.

“Kam humbur telefonin 2 ditë më parë. Nëse ndokush është munduar të më kontaktojë, ju kërkoj falje. Jam jashtë vendit dhe s’do e kem numrin deri sa të kthehem në SHBA. Nëse doni të më kontaktoni, më shkruani në Instagram ose Snapchat, janë të vetmet ku kam akses”, shkruan Anxhelina me një emoji të mërzitur.