Shif shif! Se paskemi ditur si e quan Luana Vjollca reperin e njohur, Stresi (FOTO) - AlpeGossip
Shif shif! Se paskemi ditur si e quan Luana Vjollca reperin e njohur, Stresi (FOTO)

Shif shif! Se paskemi ditur si e quan Luana Vjollca reperin e njohur, Stresi (FOTO)

Mbrëmjen e kaluar në emisionin “Shiko kush luan” ndër të ftuarit ishte edhe reperi i njohur, Stresi. Mesa duket mes moderatores se famshme, Luana Vjollca dhe Arkimedi egziston një marrëdhënie mjaft e mirë dhe këtë e tregon postimi i saj në ‘Insta Story’.

Në foton e postuar shihet Vjollca dhe Stresi gjatë një loje që kishin në emision. Luana e ka quajtur reperin “yll” duke vendosur si ikonë krah emrit të tij.