Armela e ‘Big Brother’ nxit imagjinatën e meshkujve! Shfaqet ‘topless’ në club (FOTO) – AlpeGossip
Armela e ‘Big Brother’ nxit imagjinatën e meshkujve! Shfaqet ‘topless’ në club (FOTO)

Armela e ‘Big Brother’ nxit imagjinatën e meshkujve! Shfaqet ‘topless’ në club (FOTO)

Mbetet ndër personazhet më të përfolur të sezonit të kaluar të “Big Brother”, i njohur si edicioni i dashurisë. Edhe pse nuk arriti te gjejë dashurinë, ajo fitoi famën që shumë e duan. E veshur me një ‘jumpsuit’ tepër provokues, Armela nxit imagjinatën e meshkujve me këtë veshje. Bukuroshja shfaqet ‘topless’ në club duke bërë kështu të tërheqë vëmendjen në media dhe të përflitet nga të gjithë. Eh moj Armela!!/intv.al/