PO KALOJNË KRIZË NË ÇIFT/ Ja arsyeja e vërtet e problemeve të Mozzik dhe Loredanës – AlpeGossip
PO KALOJNË KRIZË NË ÇIFT/ Ja arsyeja e vërtet e problemeve të Mozzik dhe Loredanës

PO KALOJNË KRIZË NË ÇIFT/ Ja arsyeja e vërtet e problemeve të Mozzik dhe Loredanës

Prej disa ditësh po përflitet se Mozzik dhe Loredana po përjetojnë një krizë në çift. Thashethemet i vërtetoi edhe veprimi i fundit i Mozzik i cili ditën e sotme qëndroi i heshtur duke mos e uruar Loredanën për ditëlindje.

“Prive.al” ka arritur të mësojë nga burime të afërta me çiftin shkaqet e ndarjes së tyre. Sipas burimeve Mozzik dhe Loredana kanë pasur mospajtime në çështjet që lidhen me karrierën.

“Situata nuk ka qenë aspak e lehtë për t’u përballuar që prej shpërthimit të skandalit me çiftin zviceran mirëpo Mozzik është kujdesur që t’i qëndrojë pranë Loredanës gjithë këtë kohë. Bllokimi i xhirollogarive bankare në muajin Qershor bëri që artistja të ketë probleme edhe më të thella emocionale. Mirëpo në këtë rast, vulën e mospajtimeve e kanë pasur çështje në lidhje me karrierën dhe të ardhmen e përbashkët”, ka thënë burimi.