KAPET MAT NË FOTO/ Bora Zemani nuk i heq dot duart nga të pasmet e Donaldit – AlpeGossip
KAPET MAT NË FOTO/ Bora Zemani nuk i heq dot duart nga të pasmet e Donaldit

KAPET MAT NË FOTO/ Bora Zemani nuk i heq dot duart nga të pasmet e Donaldit

Prej kohësh përfliten se Bora dhe Donaldi janë në një lidhje dhe çifti me veprimet e tyre e kanë konfirmuar tashmë që janë bashkë. Përpos të dashuruar, Bora dhe Donaldi janë edhe bashkë-moderatorë, së bashku me Romeon, në emisionin “Treshat”.

Këtë javë e ftuar në emision ishte juristja Eni Çobani e cila ka postuar disa foto krah tre moderatorëve dhe shkruan se u kënaq me ta.

Në njërën nga fotot Olti Curri ka kanë vënë re që Bora i ka kapur te pasmet Donaldit dhe foton e ka postuar në rrjete sociale.

Çifti duken shumë simpatikë krah njëri-tjetrit, por dora e Borës ka marrë të gjithë vëmendjen.