FESTON DITËLINDJEN/ Zbuloni sa vjeç mbush Elvana Gjata – AlpeGossip
FESTON DITËLINDJEN/ Zbuloni sa vjeç mbush Elvana Gjata

FESTON DITËLINDJEN/ Zbuloni sa vjeç mbush Elvana Gjata

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Elvana Gjata feston sot ditëlindjen, por e gjeni dot sa vjeç mbush?

Për të gjithë ju kuriozët, Elvana ka lindur me 3 Shkurt të vitit 1987 dhe sot mbush 35 vjeç. Në ditën e saj të veçantë ajo ka marrë urime të shumta nga njerëzit e zemrës.

Kujtojmë se Elvana sapo ka sjellë këngën “S’ka” në bashkëpunim me Mozzikun, si dhe ka paralajmëruar një këngë tjetër me datë 11 Shkurt.

Feston ditëlindjen, zbuloni sa vjeç mbush Elvana Gjata