TRENDI I RI/ Si t’i vishni xhinset e shkurtra këtë verë – AlpeGossip
TRENDI I RI/ Si t’i vishni xhinset e shkurtra këtë verë

TRENDI I RI/ Si t’i vishni xhinset e shkurtra këtë verë

Nëse mendoni se xhinset e shkurtra i kemi lënë pas bashkë me vitet e adoleshencës, mendoni gabim. Edhe pse në pamje të parë nuk ngjajnë me veshjen më klas që mund të bëni, sekreti që të duken të tilla është kombinimi i duhur.

Këtë verë, nxirrni xhinset e shkurtra dhe bëhuni gati t’i shihni më shumë se çdo herë tjetër. Duhet vetëm të keni parasysh që diferenca për t’u dukur më stil është gjatësia e tyre, gati treçerekshe! Sapo t’i bëni gati hidhini një sy ideve të kombinimit dhe ja; një tjetër veshje trend për të kaluar ditët e verës!

#1. Xhinse + këmishë e shkurtër + sandale të larta

Si t'i vishni xhinset e shkurtra këtë verë

#2. Xhinse të shkurtra të zbardhura + bluzë e bardhë e thjeshtë + balerina

Si t'i vishni xhinset e shkurtra këtë verë

#3. Xhinse + një kanotjere/bluzë mbrëmjeje + shapka

Si t'i vishni xhinset e shkurtra këtë verë

#4. Xhinset e bardha + këmishë me vija+ një varëse me detaje që bien në sy

Si t'i vishni xhinset e shkurtra këtë verë

Burimi: Who What Wear