"KUR BËN DHE TI SI SEXY..."/ Komentet pikante të ditës, ja si i thumbojnë fansat VIP-at (FOTO) - AlpeGossip
“KUR BËN DHE TI SI SEXY…”/ Komentet pikante të ditës, ja si i thumbojnë fansat VIP-at  (FOTO)

“KUR BËN DHE TI SI SEXY…”/ Komentet pikante të ditës, ja si i thumbojnë fansat VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme asshtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës:

Ermal Mamqi poston një foto ku shfaqet në një stil tjetër nga  ai që jemi mësuar t’a shohim por njëri prej ndjeksëve e shikon si spiun.

Olta Gixhari poston një foto nga plazhi ku flokët e saj janë në një stil  “creazy” por njëri prej ndjeksëve nuk humbet mundësinë për t’a krahasuar me vëllain e Van Damit.

Roza Lati poston një foto poshtë një peme por një prej ndjeksëve mesa duket i paska shakktuar “pasoja të rënda”. Ajo shprehet se i “hapi barkun”.

/AlpeNews.al