“Ku jeton ti mi”/ Albërie Hadergjonaj numëron shtëpitë e saj nëpër “botë”: Kam një… – AlpeGossip
“Ku jeton ti mi”/ Albërie Hadergjonaj numëron shtëpitë e saj nëpër “botë”: Kam një…

“Ku jeton ti mi”/ Albërie Hadergjonaj numëron shtëpitë e saj nëpër “botë”: Kam një…

Këngëtarja shumë e njohur dhe e dashur për publikun, Albërie Hadërgjonaj, ishte e ftuar këtë të shtunënë ‘Xing me Ermalin’, ku tërhoqi vëmendjen e tëgjithëve me pamjen e saj. Megjithëse është bërë gjyshe, ajo duket ende si një vajzë shumë e re.

E pyetur nga Ermal Mamaqi nëse ka apo jo shtëpi, pasi ngeli nëpër televizione, Albëria I habiti tëgjithë me përgjigjen e saj.

“A ke shpi ti mi gru? Se ngele rrugëve, ngele nëpër televizione.Ku rri, ku ha, ku pi, ku i paguan dritat, ku i lan rrobat? Ku e ke lavatriçen?”- e pyet me humor moderatori.

“Lavatriçe kam 1 në Tiranë, 1 në New York, 1 në California.”- përgjigjet Albëria, duke i numëruar të gjithëve shtëpitë e saj dhe duke i treguar vendndodhjet e tyre.