“IK MBAJ NIPIN…”/ Konkurentja 62-vjeçare tregon komentet negative që i vinë nga ndjekësat në rrjetet sociale – AlpeGossip
“IK MBAJ NIPIN…”/ Konkurentja 62-vjeçare tregon komentet negative që i vinë nga ndjekësat në rrjetet sociale

“IK MBAJ NIPIN…”/ Konkurentja 62-vjeçare tregon komentet negative që i vinë nga ndjekësat në rrjetet sociale

Shqipe Rexha, gjyshja 62-vjeçare ka treguar si ka reaguar ndaj komenteve negative pasi u bë pjesë e Për’puthen +40.

Në puntatën e parë të emisionit, Shqipja ka zbuluar se i merr të gjitha me sportivitet dhe jeton jetën ashtu sic i vjen.

“Më thotë dikush, mbaj nipin e mbesën se dukesh shumë e madhe. Të tjerë thonë që unë nuk eci dot 10 metra, ti qenke bob fare. Unë i kam marrë me sportivitet, jam e lirë dhe e jetoj jetën si më vjen. Kështu jam lindur e rritur, një familje që sheh gjithmonë larg”, tha Shqipja.