Me siguri e keni humbur momentin ku Oriola Marashi SHAN Noizyn: Avash se i q**e robt… (VIDEO) – AlpeGossip
Me siguri e keni humbur momentin ku Oriola Marashi SHAN  Noizyn: Avash se i q**e robt… (VIDEO)

Me siguri e keni humbur momentin ku Oriola Marashi SHAN Noizyn: Avash se i q**e robt… (VIDEO)

Mbrëmja e kaluar i gjeti naçut e grupit OTR dhe Oriola Marashin duke bërë xhiro rrugëve dhe ajo që tërhoqi vëmendje ishte vendi ku qëndronte modelja. Ajo u pa e ulur mbi kofanon e makinës teksa Noizy i jepte dhe brenda në makinë ishin varrosi dhe dy djem të tjerë nga grupi.

Mirëpo në një moment një nga çunat tregon një batutë dhe teksa ngatërrohet Oriola qesh me të madhe dhe si ‘lace’ i fut një të sharë: “HAHAHA, i q*ve robt’, shprehet Oriola në videon më poshtë