E KISHIT MENDUAR NDONJËHERË? Këto lloj XHINSESH duket sikur kushtojnë shumë por…(FOTO) – AlpeGossip
E KISHIT MENDUAR NDONJËHERË? Këto lloj XHINSESH duket sikur kushtojnë shumë por…(FOTO)

E KISHIT MENDUAR NDONJËHERË? Këto lloj XHINSESH duket sikur kushtojnë shumë por…(FOTO)

Xhinset janë pjesë e rëndësishme e garderobës sepse mund të vishen në çdo rast.

Ato variojnë në çmime të ndryshme por sot do t’ju njohim me xhinset që duket sikur kushtojnë më shumë nga të gjitha.

Bëhet fjalë për xhinset ngjyrë bezhë të cilat ju bëjnë të dukeni komplet ndryshe. Ato janë të kombinueshme me çfarë dolloj veshjesh apo këpucësh si dhe në çdo lloj stine.

Në fotot e mëposhtëme AlpeNews.al do t’ju njohi me disa prej kombinimeve:

/AlpeNews.al