“PËR DREKË NË QYTET”/ Geti i bën dhuratën romantike Marinës (FOTO) – AlpeGossip
“PËR DREKË NË QYTET”/ Geti i bën dhuratën romantike Marinës (FOTO)

“PËR DREKË NË QYTET”/ Geti i bën dhuratën romantike Marinës (FOTO)

Moderatorja e njohur Marina Vjollca dhe këngëtari i njohur Getoar Selimi, Geti, janë një ndër çiftet më të komentuar të showbizit. Në Shtator të vitit 2017 ato e kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre.

Shpesh Marina dhe Geti postojnë foto me njëri-tjetrin në rrjete sociale ku shfaqen më të dashuruar se kurrë.

Së fundmi, dyshja ka drekuar së bashku në një restorant luksoz nga ku kanë ndarë dhe foto me ndjekësit e tyre.

Në një video të postuar, Marina shfaqet me një trëndafil të bardhë në duar, të cilin ia ka dhuruar bashkëshorti në shenjë dashurie.