Pas një periudhe pauze, RIKTHEHET Xhensila Myrtezai dhe zbulon barkun e rrumbullakosur (VIDEO) – AlpeGossip
Pas një periudhe pauze, RIKTHEHET Xhensila Myrtezai dhe zbulon barkun e rrumbullakosur (VIDEO)

Pas një periudhe pauze, RIKTHEHET Xhensila Myrtezai dhe zbulon barkun e rrumbullakosur (VIDEO)

Gjatë gjithë kohës u kujdes të mbante të fshehur faktin se ishte në pritje të ëmbël dhe pasi u pranua publikisht se në jetë po vinte një vajzë këngëtarja nuk e zbuloi asnjëherë barkun e rrumbullakosur.
Xhensila Myrtezai në muajt e fundit të pritjes ka ndarë një video ku shfaqet në kulmin e lumturisë.

Si gjithmonë lozonjare dhe e qeshur, Xhensila mban veshur një fustan të ngushtë ku bie në sy barku i rrumbullakosur.

Gjatë kësaj kohe ajo u pa me veshje të gjata dhe të gjera.