Ilda me këtë dekolte provokuse nga makina, do i bëj të gjithë shoferët të… – AlpeGossip
Ilda me këtë dekolte provokuse nga makina, do i bëj të gjithë shoferët të…

Ilda me këtë dekolte provokuse nga makina, do i bëj të gjithë shoferët të…

Meratorja sexy ka publikuar disa pamje mjaft provokuese teksa është në makinë.
E kemi parë shpesh në postimet e saj në Insta story, që moderatorja sortive të shoqërojë momentet kur ndodhet vetëm në makinë me muzikë latine.

Por ajo që tërheq vëmendje pa diskutim është pamja e saj e nxehtë kur si gjithmonë nuk mungon dekolteja e hapur.

Jo më larg se dje moderatorja e ftuar në emisionin ‘Rudina’ ka komentuar dhe lidhjen e saj të dashurisë me deputetin demokrat.

Ilda pohoi se Klevis Balliu është një mik i saj.