“SHIJOJNË FUNDJAVËN”/ E diela është e Blendi Fevziut dhe Alis! (FOTO) – AlpeGossip
“SHIJOJNË FUNDJAVËN”/ E diela është e Blendi Fevziut dhe Alis! (FOTO)

“SHIJOJNË FUNDJAVËN”/ E diela është e Blendi Fevziut dhe Alis! (FOTO)

Gazetari Blendi Fevziu publikon gjithnjë në rrjete sociale momente mjaft të bukur nga qëndrimi me vogëlushen e tij Alis.
Edhe këtë të diel ai e ka kaluar me të. Në rrjete sociale gazetari ka publikuar disa foto ku babë e bijë janë në një dyqan akulloresh dhe e vogla po konsumon një të tillë.

Gjithashtu në këto foto dallojmë se Alis është bërë një zonjushë e vërtetë.