Gjiko dhe Ermali lënë gojëhapur publikun: Ofendime kundër njëri-tjetrit në sfidën e repit – AlpeGossip
Gjiko dhe Ermali lënë gojëhapur publikun: Ofendime kundër njëri-tjetrit në sfidën e repit

Gjiko dhe Ermali lënë gojëhapur publikun: Ofendime kundër njëri-tjetrit në sfidën e repit

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Xing me Ermalin” ka qene i ftuar reperi Gjiko i cili, si shumë prej të ftuarve të tjerë, është bërë pjese e lojrave e skeçeve të spektaklit.

Por sfida që ai ka bërë mbrëmjen e sotme me Ermal Mamaqin e ka lënë publikun gojëhapur.

Dy artistët janë vene kundër njëri-tjetrit në një sfidë repi, ku kane nisur të ofendohen e të tallen, si të ishin armiq prej vitesh.

Megjithatë, gjithçka ka përfunduar në batuta me humor, duke shkaktuar të qeshura të shumta tek publiku.