TË GJITHË E NJOHIN SI ALBAN RAMOSAJ/ Këngëtari zbulon mbiemrin e vërtetë – AlpeGossip
TË GJITHË E NJOHIN SI ALBAN RAMOSAJ/ Këngëtari zbulon mbiemrin e vërtetë

TË GJITHË E NJOHIN SI ALBAN RAMOSAJ/ Këngëtari zbulon mbiemrin e vërtetë

Këngëtari Alban Ramosaj është një nga emrat më të spikatur në showbiz-in shqiptar.

Ai di si të jetë nê qendër të vëmendjes dhe këtë herë ka zbuluar diçka që askush nuk e dinte më parë.

Ai ka publikuar një foto në ‘Instagram’ ku tregonte biletën e avionit dhe destinacionin, por dhe mbiemrin e tij të vërtetë.

Gjatë gjithë kësaj kohe e kemi njohur me mbiemrin Ramosaj, por në fakt mbiemri i tij i vërtetë është Kamerolli.

Tani me siguri, të gjithë ndjekësit e tij janë konfuzë, prandaj shpresojmë të kemi ndonjë shpjegim nga vetë Albani.