I DINIT? Ja rregullat më të çuditshme të veshjes që duhet të ndjekin Kate dhe Meghan – AlpeGossip
I DINIT? Ja rregullat më të çuditshme të veshjes që duhet të ndjekin Kate dhe Meghan

I DINIT? Ja rregullat më të çuditshme të veshjes që duhet të ndjekin Kate dhe Meghan

Çanta mbahet në dorën e majtë

Një aksesor që s’mungon kurrë për ne, lëre pastaj për gratë e familjes mbretërore, është çanta. Nëse i vëmë re, Meghan dhe Kate e mbajnë gjithmonë çantën në dorën e majtë, thjesht sepse me të djathtën takojnë njerëzit.

Funde, fustane, jo pantallona

Mbretëresha vetë nuk i vesh kurrë, kurse Kate dhe Meghan shikohen rrallë, shumë rrallë me pantallona.

Gjatësia e fundit? Dy gisht sipër gjurit!

Le të themi se gjyshet tona mund të kenë qenë më të emancipuara në këtë aspekt.

Manikyri me ngjyrë nuk lejohet

Gjithmonë me manikyr ngjyrë neutrale: rozë e lehtë, ose thjesht shkëlqyes, sepse asgjë nuk shkon më shumë me një gotë birrë të turbullt.