E MBANI MEND DULCE MARIAN? Ja çfarë ka ndodhur me të (FOTO) – AlpeGossip
E MBANI MEND DULCE MARIAN? Ja çfarë ka ndodhur me të (FOTO)

E MBANI MEND DULCE MARIAN? Ja çfarë ka ndodhur me të (FOTO)

Me siguri të gjithë e mbani mend Dulce Marian, vogëlushen e ëmbël dhe të zgjuar të serialit “Fytyra e Engjëllit” që është transmetuar vite më parë në Shqipëri. Kanë kaluar 19 vite që kur seriali u transmetua për herë të parë në Amerikën Latine, serial nga i cili mori famën e madhe aktorja Daniela Aedo e cila asokohe ishte vetëm 5 vjeç.

Sot Daniela është 24 vjeç, por nuk e ka humbur ëmbëlsinë dhe çiltërsinë që reflektonte në fytyrë që e vogël.

Ajo e la aktrimin për një farë kohë dhe roli i fundit i saj ishte në vitin 2009, por vitin e kaluar u rikthye në ekran duke u shfaqur në një episod të serialit “Como dice el dicho”./Xing.al