MOZZIK DHE NOIZY I DHANË FUND MIQËSISË/ Loredana e tregon hapur anën e kujt – AlpeGossip
MOZZIK DHE NOIZY I DHANË FUND MIQËSISË/ Loredana e tregon hapur anën e kujt

MOZZIK DHE NOIZY I DHANË FUND MIQËSISË/ Loredana e tregon hapur anën e kujt

Ditën e djeshme Mozzik dhe Noizy fshinë nga Youtube këngën “Bonjour Madame” duke bërë kështu të ditur se miqësia e tyre ka përfunduar.

Mozzik dhe Noizy i dhanë fund miqësisë, Loredana e tregon hapur

Në rrjet është aluduar se shkak për zënkën e dyshes është bërë raporti mes Noizyt dhe Loredanës. Vetëm së fundmi ajo i ka shtuar akoma më shumë këto aludime.

Mozzik dhe Noizy i dhanë fund miqësisë, Loredana e tregon hapur

Loredana ka publikuar një video me mikeshat e saj duke kërcyer me këngët e Noizyt, teksa i ka bërë dhe tag reperit. Kjo është parë nga ndjekësit si një thumb për Mozzikun dhe se ajo mban anën e Noizyt.

 

Mozzik dhe Noizy i dhanë fund miqësisë, Loredana e tregon hapur

Mozzik dhe Noizy i dhanë fund miqësisë, Loredana e tregon hapur

Mozzik dhe Noizy i dhanë fund miqësisë, Loredana e tregon hapur