“Me prishjen e Teatrit Kombëtar po prishen edhe vlera morale”/ Ish-aktori i portokallisë ngre zërin (VIDEO) – AlpeGossip
“Me prishjen e Teatrit Kombëtar po prishen edhe vlera morale”/ Ish-aktori i portokallisë ngre zërin (VIDEO)

“Me prishjen e Teatrit Kombëtar po prishen edhe vlera morale”/ Ish-aktori i portokallisë ngre zërin (VIDEO)

Ervin Bejleri është një figurë shumë e njohur për të gjithë shqiptarët, pasi talenti dhe pasioni i tij për aktrimin ka bërë që emri i tij të lakohet nga të gjithë.

Këtë herë Vini u përball me bashkëshorten e tij në emisionin “Adrenalinë” në IN Tv, por jo si aktorë. Kjo herë ishte krejt ndryshe pasi të dy burrë e grua garuan midis tyre si qitësa.
Përpos gjithë shakave dhe batutave të hedhura Vini ngriti zërin për një çështje shumë delikate të realitetit shqiptar.

“Jam kundra prishjes së teatrit kombëtar , sepse bashkë me atë prishen edhe vlerat kombëtare teatrale, por jam pro investimeve të reja diku tjetër”- u shpreh Ervin Bejleri për IN Tv.
Jo vetëm këto por edhe shumë gjëra që nuk i dinit për Vinin mund ti ndoqni në intervistën e mëposhtme