NUK HEQË DORË NGA “POZAT E NXEHTA”/ Ingrid Gjoni publikon foton pa reçipeta – AlpeGossip
NUK HEQË DORË NGA “POZAT E NXEHTA”/ Ingrid Gjoni publikon foton  pa reçipeta

NUK HEQË DORË NGA “POZAT E NXEHTA”/ Ingrid Gjoni publikon foton pa reçipeta

Këngëtarja Ingrid Gjoni po bënë kohë që është shkëputur nga ekrani shqiptar. Ajo nuk ka publikuar më projekte të reja dhe i është përkushtuar djalit.

Ajo është shumë aktiv në rrjetin social Instagram ku pston foto të ndryshme nga e përditshmja e saj.

Ditën e sotme ajo ka publikuar një foto ku shihet të mbuloj gjoksin me karrige. Meduat se Ingridi do kishte ndryshuar edhe do ishte bërë serioze? E keni gabim ajo nuk heqë dorë nga pozat e nxehta.