Kiara Tito ja heq trurin Butrint Imerit, i tregon të pasmet me bikini: Unë dhe ti duke parë nga… (FOTO) – AlpeGossip
Kiara Tito ja heq trurin Butrint Imerit, i tregon të pasmet me bikini: Unë dhe ti duke parë nga…   (FOTO)

Kiara Tito ja heq trurin Butrint Imerit, i tregon të pasmet me bikini: Unë dhe ti duke parë nga… (FOTO)

Ndonëse nuk e kanë konfirmuar lidhjen, tashmë dihet që këngëtari shumë i pëlqyer nga të rinjtë, Butrint Imeri dhe moderatorja bukuroshe Kiara Tito janë bashkë pasi çifti janë kapur shpeshherë mat.

Kiara këtë fundjavë ka vendosur të relaksohet duke shkruar në plazh nga ku ka postuar një foto, nga ato që rrallë shohim në profilin e saj në Instagram. Moderatorja shfaqet me rroba banjo, teksa tregon të pasmet dhe trupin me linja perfekte.

“Unë dhe ti duke parë nga deti”, shkruan Kiara duke lënë të kuptohet se pranë ka të dashurin e zemrës, Butrintin i cili me siguri pas kësaj poze është çmendur pas moderatores.