NUK DO TA BESONI/ Ja sa kushton këmisha që mban veshur Lori Hoxha në këtë FOTO – AlpeGossip
NUK DO TA BESONI/ Ja sa kushton këmisha që mban veshur Lori Hoxha në këtë FOTO

NUK DO TA BESONI/ Ja sa kushton këmisha që mban veshur Lori Hoxha në këtë FOTO

Lori Hoxha është një ndër vajzat më të komentuara në rrjetet sociale.

Fashionistja shqiptare tërheq gjithmonë vëmendjen e të gjithëve me stilin e saj unik në të veshur dhe shijen e hollë.

Ajo është shumë aktive në Instagram dhe Snapchat ku publikon shpesh foto e video të ndryshme të cilat pëlqehen shumë nga ndjekësit e saj.

Por jo vetëm kaq trashigimtarja e Top Channel komentohet gjatë dhe luksin që ajo paraqet në fotot e saj.

E së fundmi faqja e njohur në Instagram what.they.wearin ka publikuar çmimin e këmishës që mban veshur Lori.

Këmisha është e markës balenciaga dhe kushton plot 695 euro.