Kë të marr e kë të lë? Armina në dilemë, çfarë po e MUNDON? (FOTO) – AlpeGossip
Kë të marr e kë të lë? Armina në dilemë, çfarë po e MUNDON? (FOTO)

Kë të marr e kë të lë? Armina në dilemë, çfarë po e MUNDON? (FOTO)

Armina Mevlani është një ndër blogeret më të famshme shqiptare.

Ajo njihet për stilin e saj dhe jetën luksoze që bën. Këtë herë bukuroshja ka ndarë me ndjekësit e saj një dilemë e cila duket se po e mundon. Mesa duket kjo e fundit është ftuar në një festë e cila ka tematikën e filmit të famshëm “ The Great Gatsby” , por çfarë do të veshë Armina? Fustan Channel të bërdhë apo të zi?
Nëse kjo dilemë do të mundonte dikë tjetër do të na dukej e çuditshme por kur bëhety fjalë për arminën e gjitha merr kuptim.