NUK E PRISNIT! Dikur armike, sot dy femrat e njohura shqiptare janë partnere në biznes (FOTO) – AlpeGossip
NUK E PRISNIT! Dikur armike, sot dy femrat e njohura shqiptare janë partnere në biznes (FOTO)

NUK E PRISNIT! Dikur armike, sot dy femrat e njohura shqiptare janë partnere në biznes (FOTO)

Dikur armike, sot dy femrat e njohura shqiptare janë partnere në biznes.

Bëhet fjalë për dy ish-banoret e Big Brother Alba Çobaj dhe Xhensila Pere, të cilat kanë nënshkruar një kontratë dhe do të bashkëpunojnë së bashku. Xhensila dhe Alba aktualisht janë pronare të dyqane veshjesh, dhe pikërisht kjo punë ka bërë që të marrë fund dhe “armiqësia” mes tyre.

Lajmin e kanë dhënë vetë vajzat në rrjetet sociale, nëpërmjet disa videove të publikuara ku shprehen të lumtura dhe të kënaqura për punën që do bëjnë së bashku.