I PËLQEJNË MOTORËT DHE SHPEJTËSIA/ Vajza e re e “Për’puthen” që e krahasojnë me Shqipen (FOTO) – AlpeGossip
I PËLQEJNË MOTORËT DHE SHPEJTËSIA/ Vajza e re e “Për’puthen” që e krahasojnë me Shqipen (FOTO)

I PËLQEJNË MOTORËT DHE SHPEJTËSIA/ Vajza e re e “Për’puthen” që e krahasojnë me Shqipen (FOTO)

Pas prezantimit të të gjithë djemve konkurrentë në këtë sezon të “Për’puthen”, u prezantua edhe vajza e dytë që u bë pjesë e programit.

Ajo është 25-vjeçarja Arilda Nezha, me origjinë nga Peshkopia dhe jeton në Durrës. Arilda është e punësuar në një kompani private.

Në videon prezantuese të saj, ajo tregoi se i pëlqenin motorët dhe kohën e lirë e kalonte pikërisht me to, pasi i japin adrenalinë.

VIDEO