NUK JEMI MËSUAR TA SHOHIM KËSHTU/ Hueyda El Saied na befasoi të gjithëve me look-un e saj (FOTO) – AlpeGossip
NUK JEMI MËSUAR TA SHOHIM KËSHTU/ Hueyda El Saied na befasoi të gjithëve me look-un e saj (FOTO)

NUK JEMI MËSUAR TA SHOHIM KËSHTU/ Hueyda El Saied na befasoi të gjithëve me look-un e saj (FOTO)

Balerina e njohur Hueyda El Saied është shumë e dashur nga publiku shqiptar dhe jo vetëm.

Gjithnjë jemi mësuar ta shohim atë me flokët kaçurrela dhe madje mund të themi se janë një tipar identifikues i saj.

Mirëpo së fundmi, sipas “revistawho.com” ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet me flokë të drejta dhe ne mezi e njohëm.

Ajo na befasoi të gjithëve me look-un e saj, por megjithatë duket shumë simpatike.

 

Rikujtojmë se balerina prej kohësh jeton në Luksemburg dhe është nënë e një vogëlushi 3-vjeçar që quhet Gabriel.