Ledina Çelo surprizohet pafund në 41-vjetorin e lindjes! Ja SURPRIZA që sapo mori (FOTO) – AlpeGossip
Ledina Çelo surprizohet pafund në 41-vjetorin e lindjes! Ja SURPRIZA që sapo mori (FOTO)

Ledina Çelo surprizohet pafund në 41-vjetorin e lindjes! Ja SURPRIZA që sapo mori (FOTO)

Ajo është një nga këngëtaret më seksi dhe duket sikur vitet për të kanë ndaluar.

Bëhet fjalë për këngëtaren Ledina Çelo, e cila ka festuar 41-vjetorin e lindjes. Në këtë ditëlindje ajo është surprizuar nga miku i saj këngëtari Sabri Fejzullahu, i cili së bashku me bashkëshorten e tij.

Ata i kanë shkuar për vizitë duke e lumturuar pafund këngëtaren. “Ma ke prish gjumin e natës” është një nga bashkëpunimet e tyre në muzikë.