DETAJI që na ka shpëtuar! Rasheli e sfidoi me kërcimin provokues, Kejvina i “kopjon” tangat (FOTO) – AlpeGossip
DETAJI që na ka shpëtuar! Rasheli e sfidoi me kërcimin provokues, Kejvina i “kopjon” tangat (FOTO)

DETAJI që na ka shpëtuar! Rasheli e sfidoi me kërcimin provokues, Kejvina i “kopjon” tangat (FOTO)

Rashel Kolaneci është ndër vajzat me seksi te ekranit. Ajo u bë e njohur nga emisioni Mamaqit por pasardhësja e saj u bë Kejvina Kthella. Bjondina e ekranit u bë shumë shpejt e njohur për publikun shqiptar edhe pse akoma njihet si zëvendësuesja e Rashelit.

Një javë pas kërcimit provokues të Rashelit ku u shfaq me veshjen që të jepte idenë se ishte transparente edhe Kejvina u shfaq po shumë HOT e veshur me tangat që shumë vajza të showbiz-it shqiptar i veshin. Por u kujtojmë se me se dhe Kolaneci bëri një set fotografik me të brëndshmet seksi. Hmm thoni ta ketë harruar këtë detaj Kejvina? Epo tashmë si duket fansat po e komenojnë këtë ‘xing’ mes tyre.