NUK PRITEJ/ Kejvina Kthella rikthehet në emisionin e Ermalit (VIDEO) – AlpeGossip
NUK PRITEJ/ Kejvina Kthella rikthehet në emisionin e Ermalit (VIDEO)

NUK PRITEJ/ Kejvina Kthella rikthehet në emisionin e Ermalit (VIDEO)

Në mars të këtij viti Kejvina Kthella deklaroi largimin nga “Xing me Ermalin”, emisioni nga ku u bë e famshme dhe nisi të komentohej që prej ditës kur u shfaq për herë të parë.

Vetëm 3 muaj pas largimit, Kejvina do të rikthehet sërish në “Xing me Ermalin” e këtë e ka bërë të ditur moderatori Ermal Mamaqi.

Ermali ka postuar një video ku Kejvina shfaqet duke pozuar, por papritur rrezohet.

“Këtë të shtunë kthehet Kejvina Kthella në Xing”, shkruan Ermali dhe tani të gjithë po presin me padurim të shtunën për ta parë sërish në emision velinën bukuroshe.