PLAS “SHERRI” SËRISH NË “HELL’S KITCHEN”/ Vajzat kapen me njëra-tjetrën, Renato… – AlpeGossip
PLAS “SHERRI” SËRISH NË “HELL’S KITCHEN”/ Vajzat kapen me njëra-tjetrën, Renato…

PLAS “SHERRI” SËRISH NË “HELL’S KITCHEN”/ Vajzat kapen me njëra-tjetrën, Renato…

Vajzat e “Hell’s kitchen” janë përfshirë sërish në një sherr në puntatën e kësaj të premteje. Erkiada dhe Joana janë përplasur fizikisht dhe kanë thyer gjërat e njëra-tjetrës, mes ulërimash e ofendimesh.

Pas këtij sherri, dy vajzat janë penalizuar nga shef Renato, por sherri ka vazhduar më pas në dhomën living. Na mbetet të mësojmë në vazhdim nëse shefi do t’i fusë sërish në kuzhinë Erkiadën dhe Joanën apo dënimi do të vazhdojë për gjatë.7

https://www.instagram.com/p/CIG4dzZFbwT/?utm_source=ig_web_copy_link