KA VITE LARG MUZIKËS/ Këngëtarja shqiptare qenka bërë nënë e binjakeve (FOTO) – AlpeGossip
KA VITE LARG MUZIKËS/ Këngëtarja shqiptare qenka bërë nënë e binjakeve (FOTO)

KA VITE LARG MUZIKËS/ Këngëtarja shqiptare qenka bërë nënë e binjakeve (FOTO)

Ajo ka të paktën 7 vite që nuk ka bërë një këngë të re, që nga koha kur solli bashkëpunimin me Kushtrim Hoxhën, “Kopshti”.

Dhe Hana Cakuli ka qenë shumë e zënë gjatë kësaj periudhe, duke u marrë me rritjen e vajzave të saj.

Këngëtarja e cila jeton në Zvicër, është bërë nënë e vajzave binjake dhe me sa duket kjo është arsyeja që është shkëputur me vite të tëra nga muzika.

Hana Cakuli është aktive në Instagram, ku publikon vazhdimisht foto dhe video nga përditshmëria.

Vitin e kaluar këngëtarja zbuloi se i kishte dhënë fund beqarisë kur publikoi fotot nga ceremonia e martesës.

Nuk e dimë nëse Hana Cakuli do t’i rikthehet tanimë muzikës, por duke kujtuar me nostalgji hitin e saj “Harrova”, mezi presim që kjo të ndodhë!

View this post on Instagram

My babies playing piano #santababies #partytime #familytime #love

A post shared by Hana Cakuli (@hanacakuliofficial) on